England

Axis BMC Travel Clinic - Ashford - old, no longer in use

Evegate Business Park, Station Road, Smeeth
TN25 6SX Ashford, Kent
Vis på kort

axis@vaccinationuk.co.uk
01233503666
Hjemmeside

CityDoc - Canary Wharf

Port East Building, West India Quay, 14 Hertsmere Road
E14 4AF London
Vis på kort

canarywharf@citydoc.org.uk
020 33255148
Hjemmeside

CityDoc - London Bridge

2 Kentish Buildings, 125 Borough High Street
SE1 1NP London
Vis på kort

londonbridge@citydoc.org.uk
0207 935 1750
Hjemmeside

CityDoc - Moorgate

16 City Road
EC1Y 2AA London
Vis på kort

moorgate@citydoc.org.uk
020 748 71319
Hjemmeside

CityDoc - Moorgate (basement)

16 City Road
EC1Y 2AA London
Vis på kort

moorgate@citydoc.org.uk
020 748 71319
Hjemmeside

CityDoc - Shard

52 Weston Street
SE1 3QJ London
Vis på kort

enquiries@citydoc.org.uk
020 3794 6697
Hjemmeside

CityDoc - Victoria

231 Vauxhall Bridge Road (1st floor)
SW1V 1AD London
Vis på kort

victoria@citydoc.org.uk
020 7953 4024
Hjemmeside

CityDoc - Wimpole St.

Consulting Rooms, First Floor 62 Wimpole Street
W1G 8AJ London
Vis på kort

wimpole@citydoc.org.uk
0203 325 5150
Hjemmeside

LTC - Axis BMC Travel Clinic, Ashford

Evegate Business Park, Station Road, Smeeth
TN25 6SX Ashford, Kent
Vis på kort

ashford@citydoc.org.uk
01233503666
Hjemmeside

LTC - Southampton Travel Health Clinic

79 Bedford Place
SO15 2DF Southampton
Vis på kort

southampton@citydoc.org.uk
01462 459595
Hjemmeside

LTC - Sussex Travel Clinic, Hove

Suite 2, 30 The Drive
BN3 3JD East Sussex
Vis på kort

sussex@citydoc.org.uk
01273 749100
Hjemmeside

LTC - Sussex Travel Clinic, Worthing

23 Farncombe Road, Worthing
BN11 2AY West Sussex
Vis på kort

sussex@citydoc.org.uk
01903 254774
Hjemmeside

LTC - Vaccination UK, Hitchin

5 Portmill Lane
SG5 1DJ Hertfordshire
Vis på kort

hitchin@citydoc.org.uk
01462 459595
Hjemmeside

LTC - Winchester Travel Health

1 Stockbridge Road
SO22 6RN Hampshire
Vis på kort

winchester@citydoc.org.uk
01962 856646
Hjemmeside